KURUMSAL - Altuntaş Makina

logo
Title
İçeriğe git70 ÜLKEYE İHRACAT
Sermayesinde '' Güven '' var!
Malatya Altuntaş Makina A.Ş
1993 yılında faaliyetlerine başlayan Altuntaş Makina, bugün 14.000 Metrekare kapalı alanda Gıda Teknolojileri alanında makine imalatı yapmaktadır. Ürettiği makinalar ve hizmetlerinin merkezinde her zaman müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetini esas alarak hedeflerini belirlemiştir.
Altuntaş Makina, Avrupa Standartlarına Uygunluk Belgesi olan CE sertikası ile birlikte TSE – ISO 9001 belgesiyle insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin imalatlarını bustandartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Yıllık kazancının %10 ‘unu AR-GE ve ÜR-GE’ye ayıran firmamız kalite ve hizmet standartlarını her yıl hedeflerinin üzerine çıkartmaktadır.
Genç ve dinamik bir kadro ve yüksek bir vizyon ile bir araya getirilen mükemmeliyetçi iş anlayışı sayesinde sektördeki yerini almıştır. Bu sayede Altuntaş Makina, bugün kendi alanında yurt içi ve yurt dışına en çok ürün satan firmalardan biri olmayı başarmıştır. Makina imalatının her aşamasında sektörünü, müşterilerini ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretim yaparken, teslim aşamasına gelen tüm makineleri detaylı bir kalite kontrol sürecinden sonra teslim etmektedir.
Altuntaş Makina’nın, alanında uzman satış sonrası ekipleri ve servis desteği de mükemmeliyetçi iş yaklaşımının bir ürünüdür.
Kalitenin asla tesadüf değil, bir anlayış olduğunu düşünen firmamız tasarım ve üretimin her aşamasında yüksek nitelikte kalite kontrol ve test uygulamaları ile mükemmel çözümü hedefler.
Çevreye, insana saygılı, her gün gelişen teknolojiyi takip eden, kaliteli üretim konusunda taviz vermemek Altuntaş Makina’nın değişmez iş prensibidir.
GENEL MERKEZ ( FABRİKA )
Telefon: +90 422 238 26 76  
E-Mail: info@altuntasmakina.com.tr   
Birinci Organize Sanayi Bölgesi  İkinci Cadde No.43 Yeşilyurt Malatya

SATIŞ & PAZARLAMA
Telefon: +90 546 488 25 40
Telefon: +90 552 936 01 44  
E-Mail: pazarlama@altuntasmakina.com.tr    
E-Mail: kurumsal@altuntasmakina.com.tr

TEKNİK SERVİS
Telefon: +90 549 372 82 27  
Telefon: +90 549 472 82 27
E-Mail: teknikservis@altuntasmakina.com.tr
ÜRÜNLERİMİZ
MENÜ
İçeriğe dön